نمایش/عدم نمایش سایدبار
رفتن به بالای صفحه
محرم
مهدی دمیرچیلو

تحریف امام خمینی ره و امام حسین ع

انجمن های تخصصی برق و الکترونیک ECA

به نام خدا : تو این مطلب چیز خاصی من نمیگم فقط میخوام یه چند تا فیلم قرار بدم و یه چند تا متن، در باب تحریف امام خمینی(ره) و امام حسین(ع) که یه عده از روی دانایی و با غرض و اهداف از پیش تعیین شده یا از روی نادانی و عدم اطلاع و یا عدم شناخت صحیح این حرفا رو زدن ( الله اعلم )؛ البته میدونم تو این زمینه شما وارد هستید بیشتر از من، منم میخواستم این موضوع رو ته یکی از مطالب سایت قرار بدم ولی خب هر دفه که خواستم بزارم قسمت نشد، این دفه گفتم تو یه مطلب منتشرش کنم بهتر باشه شاید؛ یه مطلب دیگه هم که تو ذهمه قرار بدم، شیعه انگلیسی هستش، که اگه خدا بخواد شاید یه ۱۰-۲۰ روز دیگه گزاشتمش تو سایت. ( تحریف امام خمینی ره و امام حسین ع )

تحریف امام خمینی ره و امام حسین ع

تحریف امام خمینی ره و امام حسین ع

تحریف امام خمینی (ره)

بعد یه عده هر روز خاطره از امام تعرف میکنن ( هاشمی رفسنجانی رو میگم )، در حالی که امام بزرگوار در وصیت نامه خودش به صراحت گفته :

قسمتی از وصیت نامه امام خمینی ره ( آخر وصیت نامه، متن زیر قرار داره )
اکنون که من حاضرم، بعض نسبت‌های بی‌واقعیت به من داده می‌شود و ممکن است پس از من در حجم آن افزوده شود؛ لهذا عرض می‌کنم آنچه به من نسبت داده شده یا می‌شود، مورد تصدیق نیست مگر آن‌ که صدای من یا خط و امضای من باشد، با تصدیق کارشناسان؛ یا در سیمای جمهوری اسلامی چیزی گفته باشم.

امام خامنه ای در باب تحریف امام صحبت هایی کردند از سال ۷۵ تا ۹۴ ( که بیشتر این سخنرانی ها در سالهای ۷۵ و ۸۹ و ۹۲ بوده ) که در لینک مقابل میتونید ببینید لیست این صحبت های امام خامنه ای رو : تحریف امام خمینی

فیلم ها و موشن گرافیک های تحریف امام خمینی (ره)

چند تا فیلم میزارم و چون تعدادشون یکم زیاده در منو باز شونده زیر قرار میدم.

فیلم ها و موشن گرافیک های تحریف امام خمینی (ره)
مجموعه ۱، قسمت ۱) لینک دانلود : موشن گرافیک مقابله با تحریف امام خمینی (ره) – قسمت اول
مجموعه ۱، قسمت ۲) لینک دانلود : موشن گرافیک مقابله با تحریف امام خمینی (ره) – قسمت دوم
مجموعه ۱، قسمت ۳) لینک دانلود : موشن گرافیک مقابله با تحریف امام خمینی (ره) – قسمت سوم
مجموعه ۱، قسمت ۴) لینک دانلود : موشن گرافیک مقابله با تحریف امام خمینی (ره) – قسمت چهارم
مجموعه ۲) موشن گرافیک تحریف امام خمینی (ره)
مجموعه ۳) امام خامنه ای : در زمان حیات امام هم برای تحریف شخصیت ....
مجموعه ۴) هشدار جدی امام خامنه ای درباره آینده انقلاب ( از سایت آپارات پاک شده )
مجموعه ۵) کتاب خاطرات سلطه پذیری امام خمینی
مجموعه ۶) نخستین قسمت از مجموعه موشن‌گرافیک خبرگزاری تسنیم درباره موضوع تحریف امام(ره)
مجموعه ۷) تحریف شخصیت امام (ره) در روزنامه های زنجیره ای
مجموعه ۸) دستور حذف «مرگ بر آمریکا» از امام خمینی (ره) ؟!
مجموعه ۹) اگر راه امام را گم کنیم ملت ایران سیلی خواهد خورد
مجموعه ۱۰) یه کلیپ بود با عنوان "تحریف امام خمینی توسط BBC" که من تو آپارات آپلود کردم ولی خب پاکش کردن، تو این فیلم خیلی بدجور امام رو تحریف میکنن اون به پشتوانه بعضی خائنین یا ناآگاهان که میگن امام موافق حذف مرگ بر آمریکا و ارتباط و دوستی با آمریکا و ... بود؛ تو یوتیوب بگردید فیلمشو پیدا میکنید، تو آپارات هم چند تا فیلم با این عنوان هستش ولی اینا اون فیلم تحریف bbc نیستند و فقط اسمشون اینه، تو یوتیوب حتما پیدا میکنید.

پوستر های تحریف امام خمینی (ره)

چند تا پوستر میزارم، کسی خواست استفاده کنه و در مساجد و مدارس و پایگاه های بسیج و… استفاده کنه. ( چون تعدادشون یکم بالا هستش در منو باز شونده زیر قرار میدم )

پوستر های تحریف امام خمینی (ره)
در زیر عکس ها رو در اندازه کوچیک قرار میدم و لینک دانلود تصاویر در اندازه اصلی رو هم قرار میدم.

مجموعه ۱) ۳ تصویر در این قسمت موجود هستش که برا کم شدن حجم و فضای اشغالی تو سایت؛ پشنمایش این عکس ها رو به هم وصل کردم و حجمش رو کم کردم - لینک دانلود عکس ها به صورت مجزا و با کیفیت رو در زیر میزارم.

 1. مجموعه پوستر تحریف امام  - ۱
 2. مجموعه پوستر تحریف امام  - ۲
 3. مجموعه پوستر تحریف امام  - ۳

مجموعه پوستر تحریف امام

مجموعه ۲) لینک دانلود اندازه اصلی : هفت اصل امام خمینی رحمت الله
هفت اصل امام خمینی رحمت الله از نگاه مقام معظم رهبری

مجموعه ۳ - حالت ۱) لینک دانلود کیفیت بالا : اصول هفتگانه امام ( یه تک پوستر )
اصول هفتگانه امام

مجموعه ۳ - حالت ۲) لینک دانلود ۷ عکس زیر، با کیفیت بالا : اصول هفتگانه امام ( ۷ تا پوستر جدا؛ پیشنمایش این ۷ تا پوستر رو به هم وصل کردم تا هم حجم کمتر بشه و هم فضایی که اشغال میکنن )
اصول هفتگانه امام

مجموعه ۳ - حالت ۳) ۷ تا پوستر جدا؛ پیشنمایش این ۷ تا پوستر رو به هم وصل کردم تا هم حجم کمتر بشه و هم فضایی که اشغال میکنن؛ لینک دانلود ۷ عکس زیر، با کیفیت بالا :

 1. اسلام ناب
 2. اعتماد به صدق وعده‌ی الهی
 3. اعتماد به اراده و نیروی مردم
 4. حمایت از محرومان و مستضعفان
 5. قرار داشتن در جبهه مخالف مستکبران
 6. اعتقاد به استقلال کشور و رد سلطه‌ پذیری
 7. تکیه بر وحدت ملی

تحریف امام

متونی در باب تحریف امام خمینی ره

آیا امام (ره) وعده آب و برق مجانی داد؟

خب یکی از تحریف های خیلی شیک و مجلسی این بود که گفتن که امام گفته : من آب و برق و اتوبوس و … رو رایگان میکنم، که همچین حرفی هم زده و صوتش هم هستش، ولی مارمولک بازی که این وسط رخ داده اینه که حرف امام خمینی ره رو ناقص منتشر کردن و درواقع دولت اون زمان میخواست اینکارو کنه، امام هم گفت به اینا قانع نباشید، یه جوابی تو این مایه ها، حالا یه عده حرفای امام رو اولشو و و آخرشو زدن و اومدن گفتن که امام وعده آب و و برق رایگان داده و یه عده ساده لوه که از سر تنبلی نمیرن تحقیق کنن، چه فکرایی درباره امام که نمیکنن؛ کلیپ و خبر زیر رو ببینید :
آیا امام (ره) وعده آب و برق مجانی داد؟
آیا امام خمینی وعده آب و برق مجانی داد؟ +عکس

امام خمینی : بریزید خونها را، زندگی ما دوام پیدا میکند ( تحریف در حد تیم ملی )

خب بازم طبق معمول اومدن حرف های امام رو ناقش پخش کردن و صدای امام رو قسمتهاییش رو بریدن و اومدن تو شبکه های اجتماعی و ماهواره و … منتشر کردن، ملت بعضی ساده لوه میبینن و باور میکنن متاسفانه، فیلم کامل صحبت های امام در زیر هستش :
لینک فیلم صحبت های امام خمینی ره : بکشید ما را، ملت ما بیدارتر میشود
متن تحریف شده : بریزید خونها را؛ زندگی ما دوام پیدا می‌کند.
متن اصلی : این نهضت باید زنده بماند، و زنده ماندنش به این خونریزیهاست .بریزید خونها را؛ زندگی ما دوام پیدا می کند. بکشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می شود. ما ازمرگ نمی ترسیم ؛ و شما هم از مرگ ما صرفه ندارید. دلیل عجز شماست که در سیاهی شب ، متفکران ما را می کشید. برای اینکه منطق ندارید. اگر منطق داشتید که صحبت می کردید؛ مباحثه می کردید. لکن منطق ندارید، منطق شما ترور است ! منطق اسلام تروررا باطل می داند. اسلام منطق دارد؛ لکن با ترور شخصیتهای بزرگ ما، شخصهای بزرگ ما، اسلام ما تایید می شود.
تحریف امام خمینی

حالا تحریف های دیگه ای رخ داده یا نه من اطلاع ندارم، تمام تحریف هایی که من شنیده و دیدده و گوش داده بودم همینایی بود که تو این مطلب گفتم، و بعید میدونم این تحریف ها به همین مقدار باشه و حتما بیشتر از این ها هستش و ادامه دار هم خواهد بود، لذا هر متنی و عکس و صحبتی از امام دیدید تحقیق کنید، صدا رو میشه جاهابیش رو برید و به هم وصل کرد، عکس رو میشه با فوتوشاپ درست کرد، متن رو که میشه هر چی دوست داری بنویسی و به اسم امام منتشر کنی و … لذا به نظرم قبلش حتما تحقیق کنید، چون آمریکا که میگه قلان قدر برا براندازی نظام ایران هزینه میکنم، این هزینه ها تو هوا که خرج نمیشه، تو همین کارا خرج میشه دیگه، این تحریف امام هم یکی از کارها و روش های اینا برا ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران هستش.

تحریف امام حسین (ع) توسط حسن روحانی و پاسخ رهبری

حالا امام خمینی ره به کنار^_^، یه عده امام حسین ع رو هم تحریف میکنن ( هر چند این حرف برا سال ۹۳ فک کنم باشه ) و میگن امام حسین هم مذاکره کرد تو کربلا !!! ( یعنی این قدرت چیکار نکرده با بعضیا ( حالا یا به علت عدم شناخت کافی هستش یا همینی که قبلا گفتم ) – یکی از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری انصراف میده بنا بر توصیه امام خامنه ای و یه عده از ۱-۲ سال قبل از انتخابات!!! خودشو و دارو دستش، خودشونو میکشن تا دوباره بر کشور مسلط بشن و … به این میگن طمع قدرت به نظرم، فقط جان داش نگید چون عاشق خدمت به مردم هستن دارن این کارا رو میکنن که بعید میدونم کسی باور کنه، از کار های که تا الان انجام دادن میشه فهمید که چقدر به فکر خدمت کردن هستن و چقدر خدمت کردن!، یه زمانی حتی میگفتم قاسم سلیمانی رقیب آینده روحانی هستش ^_^ بعد حاجی نامه نوشت که تا پایان سرباز ۰ این ملت هستش و… و از اون موقع دیگه ماستارو کیسه کردن، دیروز پیروز هم که شنیدم یکی از سران نظامی رژیم صحهیونیستی گفته قطعا روحانی برنده انتخاباته، رفسنجانی هم که گفته قطعا روحانی برنده هستش، این جماعت دوباره چه خوابی برا ملت دیدن الله اعلم، امیدوارم دوباره مثل سال ۸۸ بین مردم اختلاف نندازن که کشورمون مثل سوریه میشه و بدبخت و ذلیل میشیم اون وقت، جنگ سوریه مگه چی شد که شروع شد، سر یه چیز الکی، برید مطالعه کنید در این باره، جالبه داستانش، ببینید اول چی بود داستان بعد یه عده ریختن و از آب گل آلود ماهی گرفتن )؛ فیلم سخنان این آقا رو ببینید که چطوری … :
http://www.aparat.com/v/OxwFq

 

حالا شاید بعضی دوستان گله کنن که آقا سایت رو به حاشیه نکشون، تو همین موضوع الکترونیک مطلبتو بزار و با چیزای دیگه چیکار داری، باید بگم که : از نظر بنده، این مطالب اصله و الکترونیک حاشیه هست!!
تا مطلب بعدی یا علی.

برچسب ها :برچسب/تگ یی پیدا نشد!
تعداد مطالب : 339 تا
مهدی دمیرچیلو جنگ ما فتح قدس را به همراه خواهد داشت. [ امام خمینی (ره) ]
بقیه جلسات : ???
این مطلب هیچ طبقه بندی یی ندارد!
ارسال دیدگاه

1) نظرات غیر فارسی به صورت خودکار حذف میشوند ( حداقل 5 حرف فارسی وارد کنید ).

2) به موارد درخواست پروژه/کد آماده و سوالاتی که بلد نباشم پاسخ داده نمیشه.

3) پسورد فایل های سایت : www.dmf313.ir

4) نظرات حاوی کد برنامه نویسی تایید نمیشوند ( قالب سایت بهم میریزه )

 1. Avatar

  مهمان

  محسن

  میشه اون نقل قولی رو که از صهیونیست ها شنید درباره روحانی رو به صورت مستند بذارید؟

  • مهدی دمرچیلو

   نویسنده این مطلب

   مهدی دمرچیلو

   تو این مطلب من همچین چیزی نگفتم که!

   • Avatar

    مهمان

    محسن

    نقل قول از متن:دیروز پیروز هم که شنیدم یکی از سران نظامی رژیم صحهیونیستی گفته قطعا روحانی برنده انتخاباته
    منظورم این هست!!!

    • مهدی دمرچیلو

     نویسنده این مطلب

     مهدی دمرچیلو

     منبعش دقیقا خاطرم نیست ولی فک کنم موضوعش این بود ( البته سایتش این نبود! ) :
     رضایت زودهنگام «اسرائیل» از پیروزی «روحانی» در انتخابات ۹۶
     ژنرال «هرتزی هالیوی» رئیس بخش اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی با پیش‌بینی اینکه حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ در ایران پیروز خواهد شد، آن را مایه تداوم فرایند تدریجی میانه‌رو شدن سیاست‌های داخلی کشور دانسته و …

 2. Avatar

  مهمان

  کشاورزی

  آخیش دستت طلا این ماجرای مجانی کردن آب و برق همیشه یه سوال بزرگ توی ذهنم بود حالا که فهمیدم قضیه چی بوده راحت شدم
  البته اشتباه از خودم بود که تحقیق نکردم و به شایعات توجه کردم

 3. Avatar

  مهمان

  جواد اعلمی

  سلام . مطلب بسیار عالی و خوبی گذاشتی . به نظر حقیر درج این گونه مطالب در این سایت هیچ اشکالی ندارد . چون باعث روشنگری میشه …… اگر کسی دنبال حقیقت بود بیشتر تحقیق می کنه …..
  خداوند اسلام و انقلاب و رهبرعزیز رو از شر اجانب و دشمنان محفوظ بدارد انشاالله.

 4. Avatar

  مهمان

  هاشمب

  مرگ مظلومانه امیر کبیر ایران را در شب وفات بانوی بزرگ حضرت فاطمه معصومه به شما تسلیت میگویم و برای شما دوری از تعصب های متحجرانه ی ضد اسلام تمنا دارم

  • مهدی دمرچیلو

   نویسنده این مطلب

   مهدی دمرچیلو

   خدا همه اموات رو بیامرزه.
   ولی تحریف امام که توسط برخی انجام شده و متن و صوت و فیلمش هستش چیز غیر قابل انکاری نیست داش من، و ربطی به تحجر نداره.

  • Avatar

   مهمان

   جواد اعلمی

   اولا مرگ تقدیر خداوند است و مظلومانه اطلاق کردن آن یعنی نسبت ظلم دادن به خداوند. دوما از کی تا بحال افشای تحریف و افشای خیانت شده ضد اسلام ؟ سوما در این مطلب اساسا بحث تعصب وجود ندارد و حقایقی گفته می شود که عده ای آنها را برنمی تابند . تعصب ضد اسلام یعنی دفاع از خیانتها و تحریف ها بدون در نظر گرفتن واقعیت . اگر به نظر شما مطلب درج شده علیرغم وجود مستندات کذب است دلایل تان را بیاورید و همین طوری زدن برچسب تعصب متحجرانه ضد اسلام به آن مطلب را بیشتر تائید می کند تا رد.

 5. Avatar

  مهمان

  عباس

  تمام اروپایی‌ها ،
  باید بدانند،
  که مادر امام زمان ما،
  اروپایی و از نوادگان وصیّ مسیح(ع) است…
  فکر کنید اگر اروپایی‌ها این موضوع را بدانند، چه اتفاقی می‌افتد؟
  http://bayanmanavi.ir/post/1862

  • Avatar

   مهمان

   محمد صادق

   خدا شفات بده

   • مهدی دمرچیلو

    نویسنده این مطلب

    مهدی دمرچیلو

    تبلیغاته – ربظی به این مطلب نداره good